تعمیر تشک تخت خواب اراک در کارگاه و با استفاده از بهترین پارچه، فنر و … با رعایت نکات بهداشتی صورت می پذیرد. بعد از مدتی استفاده و با توجه به کیفیت آن لازم و ضروی است.

امروزه با افزایش هزینه های زندگی خیلی از افراد به جای خرید لوازم جدید به فکر تعمیر آنها می افتند. ولی آیا پرداخت هزینه تعمیرات به صرفه هست؟

تشک شما ارزش تعمیرات را دارد؟

اولین سوالی که در ذهن ما پیش می آید این است که اصلا تشک ما ارزش تعمیرات را دارد و دوباره مجبور به عوض کردن آن نمی شویم.

برای پاسخ به این سوال کافی است از خودتان سوال کنید که از تشک تان راضی هستیدیا خیر؟

عمر مفید هر تشک بستگی به کیفیت آن می تواند از 5 تا سالها سالم و بدون مشکل برای شما کار کند و خواب بسیار خوبی را برای شما داشته باشد. البته این موضوع بستگی به نحوه نگهداری شما از لوازم هم دارد.

کارشناسان ما بعد از بازدید و رویت تشک خیال شما را از این موضوع راحت می کنند و به راحتی متوجه خواهید شد که بهتر است تشک را تعمیر کنید یا اینکه قیدش را بزنید و تشک نو را تهیه نمایید.

تعمیر جزئی و اساسی داخل تشک

در صورت ایجاد گودی و تو رفتگی و سایر ایراداتی که بعد از مدتی استفاده برای تشک ایجاد می شود نیاز به تعمیر و اصلاح فنر، اسفنج و الیاف های داخل آن می باشد.

تعویض پارچه رویه تشک

خیلی وقت ها اتفاق افتاده که پارچه رویه تشک کثیف شده و امکان تمیز کردن آن نیست. یا اینکه تشک از نظر فنی سالم هست ولی پارچه رویه آن فرسوده و پاره شده است.

اگر بخواهیم تشک را عوض کنیم باید هزینه زیادی را متحمل شویم ولی پیشنهاد ما این هست که با استفاده از خدمات تخصصی یدک هوم و تعمیرات جزئی با پرداخت هزینه خیلی کم تشک را مثل روز اول تحویل بگیرید.

خدمات ما شامل موارد زیر می شود:

  • تعمیر فنر ها برای حذف گودی تشک
  • تعویض الیاف و اسفنج رویه فنر ها
  • تعویض آستر و رویه تشک

تبدیل سایز و ارتفاع تشک

برای کوچک یا بزرگ کردن تشک و تبدیل تشک تک نفره به دو نفره یا بالعکس می توانید از خدمات ویژه ما بهره مند گردید. برای اطلاع از هزینه و کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید.

طبی کردن تشک فنری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از مدتی استفاده از تشک متوجه شده باشید که بهتر بود تشک خود را به صورت طبی خریداری می کردید و فنری بودن تشک مشکلاتی را برای شما به وجود آورده است.

برای اینکار به راحتی می توانید تشک خود را به نوع طبی تبدیل کنید. با تغییر در ساختار داخلی تشک و تزریق فوم در داخل فنر ها این مشکل شما را حل خواهیم کرد.

هزینه تعمیر تشک تخت خواب اراک

هزینه هر یک از مواردی که ذکر شد بستگی به نوع خدمات ارائه شده دارد و سایز و اندازه تشک در قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد.

به صورت کلی می توان گفت هزینه تعمیرات تشک بسیار به صرفه تر از خرید مجدد آن می باشد.

ارسال دیدگاه:

*

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

© 1398 کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای یدک هوم محفوظ می باشد.

logo-footer

             

Call Now Buttonتماس با یدک هوم