خدمات طراحی لوله کشی آب و گاز ساختمان اراک با کادری مجرب و آموزش دیده بعد از تماس شما در کمتر از یک ساعت در محل ساختمان شما حاضر شده و متناسب با ساختمان شما بهترین طراحی را پیشنهاد می کنند. با لوله کشی صحیح و صرف وقت و هزینه مناسب از پرداخت هزینه های جانبی برای تعمیر و تصحیح لوله کشی نامناسب جلوگیری کنید. طراحی کلیه شبکه ها و خطوط فشار قوی گاز منازل در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین و مهندسین مجموعه ما امکان پذیر است. معمولا برای طراحی نقشه های آب و گاز ساختمان از برگه های مخصوص به نام شیت لوله کشی است استفاده می کنند. نقشه کشی اصولی برای یک ساختمان باید طبق مبحث هفدهم مقررات ملی ساختمان صورت بگیرد. دانستن این قوانین برای همه مهندسان نقشه کشی واجب است. طبق اصول طراحی و نقشه کشی لوله کشی باید در کوتاه ترین مسیر و با کم ترین پیچ و خم موازی و یا عمود بر دیواره های ساختمان باشد. در این مدل طراحی لوله کشی ساختمانی باید لوله کشی با خطوط لوله کشی فاضلاب در کنار هم نباشد. این امکان وجود دارد که بعد از گذشت زمان پوسیدگی لوله باعث نشت فاضلاب و باعث آلودگی شود.

علت اصلی طراحی لوله کشی چیست؟

چرا باید قبل از طراحی لوله کشی آب و گاز با رشته های دیگر ساختمان مانند برق هماهنگی داشت ؟ قبل از طراحی لوله کشی آب و گاز ساختمان باید با عوامل کاری دیگر مانند برق کشی هماهنگ شد تا از دوباره کاری جلوگیری کرد.

لوله کشی ساختمان

اصول قبل از طراحی لوله کشی آب و گاز

  • بازدید کل ساختمان
  • مشخص کردن فشار و میزان مصرف آب و گاز
  • تعیین نوع، جنس و وزن، و اندازه لوله
  • میزان فشار آب شهری تاثیر مستقیمی بر طراحی سیستم لوله کشی آب دارد.

خدمات طراحی لوله کشی آب و گاز ساختمان اراک با کادری مجرب و آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر استان مرکزی و شهرستان های هم جوار است. همکاران ما پس از بازدید رایگان ساختمان شما با توجه به سابقه کاری که دارند. لوله کشی گاز بهترین نوع طراحی متناسب با ساختمان شما پیشنهاد می دهند. در طول انجام کار، مهندسین ما ناظر اجرایی کارهای لوله کشی هستند تا طبق نقشه طراحی شده کار صورت بگیرد. جهت ثبت درخواست از طریق فرم زیر اقدام نموده و یا با همکاران ما در تماس باشید.

 

ارسال دیدگاه:

*

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

© 1398 کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای یدک هوم محفوظ می باشد.

logo-footer

             

Call Now Buttonتماس با یدک هوم