یدک هوم تمام تلاش خود را نموده تا شرکت و افراد طرف قرار داد گزینش شده و از توانایی فنی خوبی برخوردار بوده و به لحاظ فرهنگی و روابط اجتماعی در سطح خوبی قرار داشته باشد. با این شرایط  یدک هوم عامل ارائه خدمات نیست ، بلکه تنها یک خدمات نرم‌ افزاری است که از این طریق ارتباط بین مشتریان و خدمات دهندگان را بر انجام یک خدمت فراهم آورده و تلاش دارد تا فرایند انجام خدمات یادشده را تسهیل نماید. لذا هر نوع خدماتی که در قالب این پلتفرم صورت می‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین مشتری و شرکت یا افراد است و یدک هوم  تنها زمینه ‌ی انعقاد این قرارداد را مهیا می‌کند. تأکید می‌شود که شرکت هیچگونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال اتفاقات حین انجام خدمات در مقابل کاربران – اعم از مشتریان و متخصصان – و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

شرایط و مقررات یدک هوم:

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- مشتری: افرادی که در اپلیکیشن یدک هوم اعلام نیاز به خدمات کرده اند.

۲-۱- خدمات دهنده: افرادی که در اپلیکیشن یدک هوم برای انجام خدمات اعلام آمادگی کرده اند.

۳-۱- کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به اپلیکیشن یدک هوم متصل و از خدمات نرم افزاری یدک هوم بهرمند می‌شود.

۴-۱- کاربران: مشتری ها و خدمات دهندگان.

۵-۱- شرکت: ارائه دهندۀ سرویس یدک هوم.

۶-۱- یدک هوم: سرویسی که شرکت یدک هوم ارائه می‌دهد.

۷-۱- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس یدک هوم در نرم‌افزار یدک هوم ایجاد کرده‌اند.

۸-۱- اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از سرویس یدک هوم دارند.

۹-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران مشتری و خدمات دهنده در اختیار یدک هوم قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، اقامتگاه، پست الکترونیکی و غیره.

ماده ۲ – حساب کاربری

۲-۱- کاربر با ثبت نام در یدک هوم می‌پذیرد که قوانین و مقررات یدک هوم را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از یدک هوم به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲-۲- برای استفاده از یدک هوم لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در یدک هوم بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در یدک هوم کنند. برای استفاده از یدک هوم کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در نرم‌افزار یدک هوم ثبت کند.

۳-۲- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس یدک هوم وارد کند.
۴-۲- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در یدک هوم داشته باشد.

۵-۲- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در یدک هوم یا سایر خدمات مربوط به یدک هوم انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

۶-۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

۷-۲- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.

۸-۲- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.

 ماده ۳ – استفاده از یدک هوم
۱-۳- خدمات دهنده متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات یدک هوم از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نا متعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.

۲-۳- با استفاده از سرویس یدک هوم کاربر می‌پذیرد که از یدک هوم برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.

۳-۳- کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به کاربر خدمات دهندهاعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت کاربر خدمات دهندهبه نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.

۴-۳- کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس یدک هوم به صورتی که به یدک هوم یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.

۵-۳- کاربر می‌پذیرد که یدک هوم ممکن است از ارسالSMS پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.

۶-۳- یدک هوم ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در یدک هوم اضافه می‌شود.

۷-۳- کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند) حتی اگر یدک هوم در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه یدک هوم رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.

۸-۳- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که یدک هوم در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس یدک هوم قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۹-۳- کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که یدک هوم برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

۱۰-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس یدک هوم به عهدۀ کاربر است.

۱۱-۳- کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت خدمات دهنده مورد نظر را از قبل اعلام کند تا یدک هوم بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری کاربر خدمات دهنده به محل اعزام کند.

۱۲-۳- کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس یدک هوم، از مشتریان یا خدمات دهندگان کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا خدمات دهندگان در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین یدک هوم خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا خدمات دهندگاندر سرویس یدک هوم ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۱۳-۳- با استفاده از سرویس یدک هوم کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، یدک هوم را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.

۱۴-۳-کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از یدک هوم، است.

۱۵-۳- کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی یدک هوم را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.

۱۶-۳- کاربر می‌پذیرد که یدک هوم خدمات نظافت نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و خدمات دهندگانرا جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس یدک هوم خدمات دهندهمختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن خدمات دهندهو قبل از آغاز عزیمت خدمات دهندهبه نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با خدمات دهنده انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین خدمات دهنده و مشتری در نظر گرفته شود.

۱۷-۳- خدمات یدک هوم ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت یدک هوم کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و یدک هوم مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۱۸-۳- کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض کاربر خدمات دهنده قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج خدمات دهنده تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک خدمات دهنده اطلاع دهد.

۱۹-۳- کاربر خدمات دهنده بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.

۲۰-۳- کاربران پذیرفته اند که یدک هوم به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت
۱-۴- کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به یدک هوم می‌پردازد وجود ندارد.

۲-۴- کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس از قبل از طرف یدک هوم مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نمی‌تواند داشته باشد.

۳-۴- پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط یدک هوم مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل، پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به خدمات دهنده.

۴-۴- کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.

۵-۴- کاربر می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامه یدک هوم جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه یدک هوم یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق اپلیکیشن فراهم نشود مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با دفتر شرکت یدک هوم یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات اپلیکیشن پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ خدمت را از اعتبار کاربر در یدک هوم کسر کند.

۶-۴-کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست یدک هوم ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس یدک هوم را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک خدمات دهنده، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و کاربر خدمات دهندهاگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انحام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات یدک هوم که منجر به عدم رعایت شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.

۷-۴- مشتری می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در ابزار خدمات دهنده در نتیجه استفاده از سرویس با حساب کاربری وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، تعویض و غیره به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی یدک هوم حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب یدک هوم مشتری کسر یا از وی وصول کند.

۸-۴- کاربر خدمات دهنده متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به یدک هوم ندارد.

۹-۴- کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به یدک هوم ندارد. یدک هوم این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به یدک هوم اطلاع دهد.

ماده ۵ – مسئولیت یدک هوم
۱-۵- یدک هوم با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجی گری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات یدک هوم بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

۲-۵- یدک هوم با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس با کیفیت به کاربران، سلامت ، زمان ارائۀ سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های یدک هوم خریداری شود ارائه دهد.

۳-۵- یدک هوم تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۴-۵- تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد یدک هوم محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.

۵-۵- چنانچه هر یک از کاربران یدک هوم در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان یدک هوم مطرح و یدک هوم پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

۶-۵- جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات یدک هوم و استفاده از اپلیکیشن های مشتری و خدمات دهنده، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط یدک هوم در اپلیکیشن قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات یدک هوم آشنا شوند. همچنین همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.

ماده ۶ – مسئولیت کاربران
۱-۶- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و خدمات دهندهکه ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و یدک هوم هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و یدک هوم می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی یدک هوم بعمل آورد.

۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار یدک هوم شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و یدک هوم حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۳-۶- کاربر خدمات دهنده متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط یدک هوم تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (لباس کار یا ابزار نظافت) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ کاربر خدمات دهندهبوده و در صورت لزوم یدک هوم به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به یدک هوم خواهد بود.

۴-۶- مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ کاربران خدمات دهندهاست.

ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:
۱-۷- وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.

۲-۷- وسایلی که خدمات دهنده نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

۳-۷- درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط کاربر یدک هوم ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و یدک هوم حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

ماده ۸ – موارد فنی
۱-۸- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code)  نرم‌افزارهای یدک هوم شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering)  یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

۲-۸- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس یدک هوم را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار یدک هوم یا در روش ارائۀ سرویس یدک هوم تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۳-۸- کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.

۴-۸-کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس یدک هوم یا سرویس های مرتبط با یدک هوم انجام دهد.

ماده ۹ – محتوای تولید شده توسط کاربران
یدک هوم ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به یدک هوم کاربران این حق را به یدک هوم می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین یدک هوم مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.

ماده ۱۰ – قطع سرویس

یدک هوم در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (خدمات دهنده یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا خدمات دهندگان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس یدک هوم را دارد.

ماده ۱۱ – توافق از راه دور
۱-۱۱-کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به یدک هوم، از طریق سیستم رایانه‌ای یدک هوم بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.

۲-۱۱- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.

۳-۱۱- کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف یدک هوم به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

۴-۱۱- کاربر با عضویت در سرویس یدک هوم قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.