خدمات نصب و تعمیر چیلر تراکمی و جذبی در نمایندگی اراک با کادری مجرب و متخصص در زمینه نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی و تعمیر تخصصی در خدمت همشهریان گرامی از سراسر استان مرکزی می باشد. زمانی که نیاز به یک تعمیر کار با تجربه و متخصص در زمینه نصب و تعمیر چیلر تراکمی و جذبی دارید و یا به دنبال یک تعمیر کار متخصص در این زمینه هستید با ما تماس بگیرید. در فصول گرم سال به منظور ایجاد یک دمای متعادل و مطلوب در داخل ساختمان نیاز به یک سیستم با تجهیزات سرمایشی دارید. سرویس نصب و تعمیر چیلر در اراک با کادری متخصص و آموزش دیده دراین زمینه در حال خدمات دهی به هم استانی های عزیز می باشد. سیستم سرمایشی مرکزی از بخش های اصلی چیلر می باشد. برای نصب و تعمیر این سیستم پیچیده نیاز به متخصص کاربلد و کار آزموده است که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. مهم نیست که دستگاه چیلر خود را از کدام شرکت و از چه برندی خرید کرده اید. متخصصین مجوعه ما نصب و راه اندازی، لوله کشی، شارژ گاز تمام برند های چیلر جذبی و چیلر تراکمی را در سراسر نقاط استان مرکزی پشتیبانی می کنند.

خدمات نصب و تعمیر چیلر شامل چه مواردی می باشد؟

تعمیر چیلر

 • حمل چیلر به داخل موتورخانه
 • نصب چیلر بر روی فونداسیون
 • قرار دادن لاستیک بر زیر چیلر ها
 • کاربرد جرثقیل مناسب برای نصب
 • درست قرار گرفتن خروجی های چیلر
 • تراز بودن چیلر در هنگام نصب

خدمات نصب و تعمیر چیلر در نمایندگی اراک با تمامی برند ها و شرکت های مطرح در زمینه تولید و نصب چیلر در تعامل است. کار نصب و راه اندازی و تعمیر چیلر های جذبی و تراکمی را بر عهده گرفته ایم و در راه اندازی و نصب بهترین برندها تخصص ویژه داریم. متخصصین گروه خدماتی نصب  تعمیر چیلر در اراک دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده اند و در تمامی دوره ها بهترین نمره را کسب نموده اند. و از تسلط کافی برای عیب یابی چیلر تراکمی و جذبی برخوردار هستند. سرویس نصب و تعمیر چیلر در نمایندگی اراک توانسته اند مهارت کافی در این زمینه کسب کنند و در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه چیلر را شناسایی و با کمترین هزینه اقدام به تعمیر می کنند. تعمیر چیلر نگرانی در مورد تعمیر و نصب چیلر جذبی و تراکمی خود نداشته باشید. تعمیر کاران ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و دستگاه شما را عیب یابی می کنند.

در چه زمانی به یک تعمیر کار چیلر نیاز دارید؟

 • زمانی که کمپرسور روشن نمی شود
 • کمپرسور چیلر روشن می شود ولی آلارم می دهد
 • کمپرسور یخ زده است
 • کمپرسور استارت می خورد ولی زود خاموش می شود

  Image result for ‫تعمیر چیلر‬‎

برای انجام هر کدام موارد بالا با دفتر مرکزی تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کارآزموده به محل مورد نظر اعزام می شود.

ارسال دیدگاه:

*

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

© 1398 کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای یدک هوم محفوظ می باشد.

logo-footer

             

Call Now Buttonتماس با یدک هوم